Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Perolehan Data - Potentiometers Digital > DS1806-010+
Permintaan Quote
Melayu
2731805Image DS1806-010+.Maxim Integrated
DS1806-010+
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
54+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    DS1806-010+
  • Penerangan
    IC POT DIG SEXTET 10K 20-DIP
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.7 V ~ 5.5 V
  • Toleransi
    ±20%
  • Suhu Pekali (Typ)
    750 ppm/°C
  • tirus
    Linear
  • Pembekal Peranti Pakej
    20-PDIP
  • Siri
  • Rintangan - Wiper (ohm) (Typ)
    400
  • Rintangan (ohm)
    10k
  • Pakej / Kes
    20-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Bilangan Taps
    64
  • Bilangan Circuits
    6
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Jenis ingatan
    Volatile
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • antara muka
    Serial
  • ciri-ciri
    Cascade Pin
  • Penerangan terperinci
    Digital Potentiometer 10k Ohm 6 Circuit 64 Taps Serial Interface 20-PDIP