Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Terbenam - Pengawal Mikro > AT89C4051-24PC
Permintaan Quote
Melayu
AT89C4051-24PC
  • Nombor Bahagian
    AT89C4051-24PC
  • Penerangan
    IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20DIP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan (Vcc / VDD)
    4 V ~ 6 V
  • Pembekal Peranti Pakej
    20-PDIP
  • Speed
    24MHz
  • Siri
    89C
  • RAM Saiz
    128 x 8
  • Jenis Program Memory
    FLASH
  • Saiz Program Memory
    4KB (4K x 8)
  • Peripherals
    Brown-out Detect/Reset, LED, POR
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    20-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Jenis Oscillator
    Internal
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C (TA)
  • Bilangan I / O
    15
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Saiz EEPROM
  • Penerangan terperinci
    8051 89C Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 4KB (4K x 8) FLASH 20-PDIP