Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Terbenam - Pengawal Mikro > AT89C51-24AC
Permintaan Quote
Melayu
2397176Image AT89C51-24AC.Micrel / Microchip Technology
AT89C51-24AC
  • Nombor Bahagian
    AT89C51-24AC
  • Penerangan
    IC MCU 8BIT 4KB FLASH 44TQFP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan (Vcc / VDD)
    4 V ~ 6 V
  • Pembekal Peranti Pakej
    44-TQFP (10x10)
  • Speed
    24MHz
  • Siri
    89C
  • RAM Saiz
    128 x 8
  • Jenis Program Memory
    FLASH
  • Saiz Program Memory
    4KB (4K x 8)
  • Peripherals
  • pembungkusan
    Tray
  • Pakej / Kes
    44-TQFP
  • Jenis Oscillator
    Internal
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C
  • Bilangan I / O
    32
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Saiz EEPROM
  • Penerangan terperinci
    8051 89C Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 4KB (4K x 8) FLASH 44-TQFP (10x10)