Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Terbenam - Pengawal Mikro > AT89LP2052-20PU
Permintaan Quote
Melayu
AT89LP2052-20PU
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    AT89LP2052-20PU
  • Penerangan
    IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20DIP
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan (Vcc / VDD)
    2.4 V ~ 5.5 V
  • Pembekal Peranti Pakej
    20-PDIP
  • Speed
    20MHz
  • Siri
    89LP
  • RAM Saiz
    256 x 8
  • Jenis Program Memory
    FLASH
  • Saiz Program Memory
    2KB (2K x 8)
  • Peripherals
    Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    20-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Nama lain
    AT89LP205220PU
  • Jenis Oscillator
    Internal
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Bilangan I / O
    15
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Pengilang Standard Lead Time
    5 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Saiz EEPROM
  • Penerangan terperinci
    8051 89LP Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (2K x 8) FLASH 20-PDIP