Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Terbenam - Pengawal Mikro > AT89LP214-20XU
Permintaan Quote
Melayu
AT89LP214-20XU
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    AT89LP214-20XU
  • Penerangan
    IC MCU 8BIT 2KB FLASH 14TSSOP
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan (Vcc / VDD)
    2.4 V ~ 5.5 V
  • Pembekal Peranti Pakej
    14-TSSOP
  • Speed
    20MHz
  • RAM Saiz
    128 x 8
  • Saiz Program Memory
    2KB (2K x 8)
  • Pakej / Kes
    14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
  • Nama lain
    AT89LP21420XU
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Bilangan I / O
    12
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Pengilang Standard Lead Time
    4 Weeks
  • Penerangan terperinci
    8051 89LP Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (2K x 8) FLASH 14-TSSOP