Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Terbenam - Pengawal Mikro > AT89LP4052-16XI
Permintaan Quote
Melayu
AT89LP4052-16XI
  • Nombor Bahagian
    AT89LP4052-16XI
  • Penerangan
    IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20TSSOP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan (Vcc / VDD)
    2.4 V ~ 5.5 V
  • Pembekal Peranti Pakej
    20-TSSOP
  • Speed
    16MHz
  • Saiz Program Memory
    4KB (4K x 8)
  • Pakej / Kes
    20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
  • Nama lain
    AT89LP4052-20XI
    AT89LP4052-20XI-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Bilangan I / O
    15
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    2 (1 Year)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Saiz EEPROM
  • Penerangan terperinci
    8051 89LP Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 4KB (4K x 8) FLASH 20-TSSOP