Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Terbenam - Pengawal Mikro > AT89LP51-20JU
Permintaan Quote
Melayu
AT89LP51-20JU
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    AT89LP51-20JU
  • Penerangan
    IC MCU 8BIT 4KB FLASH 44PLCC
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan (Vcc / VDD)
    2.4 V ~ 5.5 V
  • Pembekal Peranti Pakej
    44-PLCC (16.59x16.59)
  • Speed
    20MHz
  • Saiz Program Memory
    4KB (4K x 8)
  • Pakej / Kes
    44-LCC (J-Lead)
  • Nama lain
    AT89LP5120JU
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Bilangan I / O
    36
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Pengilang Standard Lead Time
    4 Weeks
  • Penerangan terperinci
    8051 89LP Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (4K x 8) FLASH 44-PLCC (16.59x16.59)