Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Terbenam - Mikropemproses > PCX755BVZFU300LE
Permintaan Quote
Melayu
PCX755BVZFU300LE
  • Nombor Bahagian
    PCX755BVZFU300LE
  • Penerangan
    IC MPU POWERPC 300MHZ 360BGA
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - I / O
    2.5V, 3.3V
  • USB
  • Pembekal Peranti Pakej
    360-PBGA (25x25)
  • Speed
    300MHz
  • Siri
  • Ciri-ciri keselamatan
  • SATA
  • Pengawal RAM
  • pembungkusan
    Tray
  • Pakej / Kes
    360-BBGA Exposed Pad
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 110°C (TJ)
  • Bilangan Cores / Bas Lebar
    1 Core, 32-Bit
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Graphics Acceleration
    No
  • Ethernet
  • Display & Antara Muka Kawalan
  • Penerangan terperinci
    PowerPC Microprocessor IC - 1 Core, 32-Bit 300MHz 360-PBGA (25x25)