Rumah > Produk > Perintang > Chassis Gunung Perintang > PCXR50000B
Permintaan Quote
Melayu
PCXR50000B
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    PCXR50000B
  • Penerangan
    PCXR50000B 5 PPM
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.1%
  • suhu Pekali
    ±5ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    1.575" L x 0.787" W (40.00mm x 20.00mm)
  • Siri
    PC
  • Mod panel
    500 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    10W
  • pembungkusan
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • pemasangan Ciri
    Flanges
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
  • Style Lead
    4-Terminal
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.205" (5.20mm)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    500 mOhms ±0.1% 10W Metal Foil Chassis Mount Resistor