Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Transistor - IGBTs - Modul > APTGT150DU60TG
Permintaan Quote
Melayu
APTGT150DU60TG
  • Nombor Bahagian
    APTGT150DU60TG
  • Penerangan
    IGBT MOD TRENCH DUAL SOURCE SP4
  • Model ECAD
  • Voltan - Collector Pemancar Kerosakan (Max)
    600V
  • VCE (atas) (Max) @ Vge, Ic
    1.9V @ 15V, 150A
  • Pembekal Peranti Pakej
    SP4
  • Siri
  • Power - Max
    480W
  • Pakej / Kes
    SP4
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 175°C (TJ)
  • NTC termistor
    Yes
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Input kemuatan (Cies) @ VCE
    9.2nF @ 25V
  • Input
    Standard
  • Jenis IGBT
    Trench Field Stop
  • Penerangan terperinci
    IGBT Module Trench Field Stop Dual, Common Source 600V 225A 480W Chassis Mount SP4
  • Semasa - Cutoff Pemungut (Max)
    250µA
  • Semasa - Collector (Ic) (Max)
    225A