Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Transistor - IGBTs - Modul > APTGT150H120G
Permintaan Quote
Melayu
APTGT150H120G
  • Nombor Bahagian
    APTGT150H120G
  • Penerangan
    IGBT MOD TRENCH FULL BRIDGE SP6
  • Model ECAD
  • Voltan - Collector Pemancar Kerosakan (Max)
    1200V
  • VCE (atas) (Max) @ Vge, Ic
    2.1V @ 15V, 150A
  • Pembekal Peranti Pakej
    SP6
  • Siri
  • Power - Max
    690W
  • Pakej / Kes
    SP6
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 150°C (TJ)
  • NTC termistor
    No
  • Input kemuatan (Cies) @ VCE
    10.7nF @ 25V
  • Penerangan terperinci
    IGBT Module Trench Field Stop Full Bridge Inverter 1200V 220A 690W Chassis Mount SP6
  • Semasa - Cutoff Pemungut (Max)
    350µA
  • Semasa - Collector (Ic) (Max)
    220A