Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Transistor - IGBTs - Modul > APTGT50DA120D1G
Permintaan Quote
Melayu
APTGT50DA120D1G
  • Nombor Bahagian
    APTGT50DA120D1G
  • Penerangan
    IGBT 1200V 75A 270W D1
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Collector Pemancar Kerosakan (Max)
    1200V
  • VCE (atas) (Max) @ Vge, Ic
    2.1V @ 15V, 50A
  • Pembekal Peranti Pakej
    D1
  • Siri
  • Power - Max
    270W
  • Pakej / Kes
    D1
  • Suhu Operasi
  • NTC termistor
    No
  • Input kemuatan (Cies) @ VCE
    3.6nF @ 25V
  • Penerangan terperinci
    IGBT Module Trench Field Stop Single 1200V 75A 270W Chassis Mount D1
  • Semasa - Cutoff Pemungut (Max)
    5mA
  • Semasa - Collector (Ic) (Max)
    75A