Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Transistor - IGBTs - Modul > APTGT50DH170TG
Permintaan Quote
Melayu
30893
APTGT50DH170TG
  • Nombor Bahagian
    APTGT50DH170TG
  • Penerangan
    IGBT MOD TRENCH ASYM BRIDGE SP4
  • Model ECAD
  • Voltan - Collector Pemancar Kerosakan (Max)
    1700V
  • VCE (atas) (Max) @ Vge, Ic
    2.4V @ 15V, 50A
  • Pembekal Peranti Pakej
    SP4
  • Siri
  • Power - Max
    312W
  • Pakej / Kes
    SP4
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 150°C (TJ)
  • NTC termistor
    Yes
  • Input kemuatan (Cies) @ VCE
    4.4nF @ 25V
  • Penerangan terperinci
    IGBT Module Trench Field Stop Asymmetrical Bridge 1700V 75A 312W Chassis Mount SP4
  • Semasa - Cutoff Pemungut (Max)
    250µA
  • Semasa - Collector (Ic) (Max)
    75A