Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > PMIC - Pengawal Selia Voltan - Linear > LX8587A-15CDD
Permintaan Quote
Melayu
LX8587A-15CDD
  • Nombor Bahagian
    LX8587A-15CDD
  • Penerangan
    IC REG LIN 1.5V 3A TO263 POWER
  • Model ECAD
  • Dropout Voltan (Maksima)
    1.2V @ 3A
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    1.5V
  • Voltan - Output (Max)
  • Voltan - Input (Max)
    10V
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-263, Power
  • Siri
  • Ciri Perlindungan
    Over Temperature, Short Circuit
  • Pakej / Kes
    TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Penerangan terperinci
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 3A TO-263, Power
  • Semasa - Quiescent (Iq)
    10mA
  • Semasa - Output
    3A