Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > PMIC - Pengawal Selia Voltan - Linear > LX8587A-33CP
Permintaan Quote
Melayu
LX8587A-33CP
  • Nombor Bahagian
    LX8587A-33CP
  • Penerangan
    IC REG LIN 3.3V 3A TO220 POWER
  • Model ECAD
  • Dropout Voltan (Maksima)
    1.2V @ 3A
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    3.3V
  • Voltan - Output (Max)
  • Voltan - Input (Max)
    10V
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-220, Power
  • Siri
  • Ciri Perlindungan
    Over Temperature, Short Circuit
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    TO-220-3
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Penerangan terperinci
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 3A TO-220, Power
  • Semasa - Quiescent (Iq)
    10mA
  • Semasa - Output
    3A