Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MAPLAD18KP12A
Permintaan Quote
Melayu
MAPLAD18KP12A
  • Nombor Bahagian
    MAPLAD18KP12A
  • Penerangan
    TVS DIODE 12V 19.9V PLAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    12V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    19.9V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    13.3V
  • Power - Pulse Peak
    18000W (18kW)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    905A