Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MAPLAD18KP13AE3
Permintaan Quote
Melayu
MAPLAD18KP13AE3
  • Nombor Bahagian
    MAPLAD18KP13AE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 13V 21.5V PLAD
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    13V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    21.5V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    14.4V
  • Power - Pulse Peak
    18000W (18kW)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    838A