Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MP5KE51CA
Permintaan Quote
Melayu
2743525Image MP5KE51CA.Microsemi
MP5KE51CA
  • Nombor Bahagian
    MP5KE51CA
  • Penerangan
    TVS DIODE 51V 82.4V DO204AL
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    51V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    82.4V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    56.7V
  • Power - Pulse Peak
    500W
  • Nama lain
    1086-6940-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    6.1A