Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MP5KE54AE3
Permintaan Quote
Melayu
4958712Image MP5KE54AE3.Microsemi
MP5KE54AE3
  • Nombor Bahagian
    MP5KE54AE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 54V 87.1V DO204AL
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    54V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    87.1V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    60V
  • Saluran satu arah
    1
  • Jenis
    Zener
  • Pembekal Peranti Pakej
    DO-204AL (DO-41)
  • Siri
    Military, MIL-PRF-19500
  • Perlindungan Talian kuasa
    No
  • Power - Pulse Peak
    500W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    DO-204AL, DO-41, Axial
  • Nama lain
    1086-6943-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    5.7A