Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MPLAD18KP14CAE3
Permintaan Quote
Melayu
MPLAD18KP14CAE3
  • Nombor Bahagian
    MPLAD18KP14CAE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 14V 23.2V PLAD
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    14V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    23.2V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    15.6V
  • Siri
    Military, MIL-PRF-19500
  • Power - Pulse Peak
    18000W (18kW)
  • pembungkusan
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    776A