Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MPLAD18KP150CAE3
Permintaan Quote
Melayu
MPLAD18KP150CAE3
  • Nombor Bahagian
    MPLAD18KP150CAE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 150V 243V PLAD
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    150V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    243V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    167V
  • Siri
    Military, MIL-PRF-19500
  • Power - Pulse Peak
    18000W (18kW)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    75A