Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MRT100KP400AE3
Permintaan Quote
Melayu
588825Image MRT100KP400AE3.Microsemi Corporation
MRT100KP400AE3
  • Nombor Bahagian
    MRT100KP400AE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 400VWM 787VC CASE5A
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    1
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    444V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    400V
  • Voltan - Breakdown
    Case 5A (DO-204AR)
  • Jenis
    Zener
  • Siri
    Military, MIL-PRF-19500
  • Rosh Status
    Bulk
  • Ripple Semasa - Kekerapan Rendah
    General Purpose
  • Perlindungan Talian kuasa
    100000W (100kW)
  • Power - Pulse Peak
  • polarisasi
    DO-204AR, Axial
  • Nama lain
    1086-7734-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Nombor Bahagian pengilang
    MRT100KP400AE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 400VWM 787VC CASE5A
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    787V