Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MRT100KP40AE3
Permintaan Quote
Melayu
4003161Image MRT100KP40AE3.Microsemi Corporation
MRT100KP40AE3
  • Nombor Bahagian
    MRT100KP40AE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 40VWM 78.6VC CASE5A
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    1
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    44.4V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    40V
  • Voltan - Breakdown
    Case 5A (DO-204AR)
  • Perlindungan Talian kuasa
    100000W (100kW)
  • Nama lain
    1086-7738-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Nombor Bahagian pengilang
    MRT100KP40AE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 40VWM 78.6VC CASE5A
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    78.6V