Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MSMCJ13CA/TR
Permintaan Quote
Melayu
MSMCJ13CA/TR
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MSMCJ13CA/TR
  • Penerangan
    TVS
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    13V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    21.5V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    14.4V
  • Jenis
    Zener
  • Pembekal Peranti Pakej
    SMCJ (DO-214AB)
  • Siri
    Military, MIL-PRF-19500
  • Perlindungan Talian kuasa
    No
  • Power - Pulse Peak
    1500W (1.5kW)
  • Pakej / Kes
    DO-214AB, SMC
  • Nama lain
    MSMCJ13CA/TRMS
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    69.7A