Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MSMCJ150CA/TR
Permintaan Quote
Melayu
MSMCJ150CA/TR
Dalam stok
500+
  • Nombor Bahagian
    MSMCJ150CA/TR
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    150V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    243V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    167V
  • Power - Pulse Peak
    1500W (1.5kW)
  • Nama lain
    MSMCJ150CA/TRMS
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    6.2A