Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MSMCJLCE110AE3
Permintaan Quote
Melayu
3580239Image MSMCJLCE110AE3.Microsemi
MSMCJLCE110AE3
Dalam stok
218+
  • Nombor Bahagian
    MSMCJLCE110AE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 110V 178V DO214AB
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    110V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    178V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    122V
  • Pembekal Peranti Pakej
    DO-214AB (SMCJ)
  • Power - Pulse Peak
    1500W (1.5kW)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    1086-8678-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    8.4A
  • Kemuatan @ Frequency
    90pF @ 1MHz