Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MSMCJLCE110AE3/TR
Permintaan Quote
Melayu
MSMCJLCE110AE3/TR
Dalam stok
300+
  • Nombor Bahagian
    MSMCJLCE110AE3/TR
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    RoHS Compliant
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    110V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    178V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    122V
  • Saluran satu arah
    1
    Military, MIL-PRF-19500
  • Status RoHS
    RoHS Compliant
  • Power - Pulse Peak
    1500W (1.5kW)
  • Nama lain
    MSMCJLCE110AE3/TRMS
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    8.4A
  • Kemuatan @ Frequency
    90pF @ 1MHz