Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MSMCJLCE170A/TR
Permintaan Quote
Melayu
MSMCJLCE170A/TR
Dalam stok
300+
  • Nombor Bahagian
    MSMCJLCE170A/TR
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    170V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    275V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    189V
  • Saluran satu arah
    1
  • Power - Pulse Peak
    1500W (1.5kW)
  • Nama lain
    MSMCJLCE170A/TRMS
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    5.4A
  • Kemuatan @ Frequency
    90pF @ 1MHz