Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MSMCJLCE20A/TR
Permintaan Quote
Melayu
MSMCJLCE20A/TR
Dalam stok
300+
  • Nombor Bahagian
    MSMCJLCE20A/TR
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    20V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    32.4V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    22.2V
  • Power - Pulse Peak
    1500W (1.5kW)
  • Nama lain
    MSMCJLCE20A/TRMS
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    46A
  • Kemuatan @ Frequency
    100pF @ 1MHz