Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MSMCJLCE24AE3/TR
Permintaan Quote
Melayu
MSMCJLCE24AE3/TR
Dalam stok
300+
  • Nombor Bahagian
    MSMCJLCE24AE3/TR
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    RoHS Compliant
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    24V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    38.9V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    26.7V
    Military, MIL-PRF-19500
  • Status RoHS
    RoHS Compliant
  • Power - Pulse Peak
    1500W (1.5kW)
  • Nama lain
    MSMCJLCE24AE3/TRMS
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    39A
  • Kemuatan @ Frequency
    100pF @ 1MHz
  • aplikasi
    General Purpose
MSMCJLCE24A
MSMCJLCE24A
Penerangan: TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB