Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MXPLAD18KP33CAE3
Permintaan Quote
Melayu
MXPLAD18KP33CAE3
  • Nombor Bahagian
    MXPLAD18KP33CAE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 33V 53.3V PLAD
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    33V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    53.3V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    36.7V
  • Power - Pulse Peak
    18000W (18kW)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    338A