Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MXPLAD18KP40CAE3
Permintaan Quote
Melayu
714930
MXPLAD18KP40CAE3
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MXPLAD18KP40CAE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 40V 64.5V PLAD
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    40V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    64.5V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    44.4V
  • Jenis
    Zener
  • Pembekal Peranti Pakej
    PLAD
  • Siri
    Military, MIL-PRF-19500
  • Perlindungan Talian kuasa
    No
  • Power - Pulse Peak
    18000W (18kW)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Nonstandard SMD
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    280A