Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MXPLAD6.5KP11CA
Permintaan Quote
Melayu
MXPLAD6.5KP11CA
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MXPLAD6.5KP11CA
  • Penerangan
    TVS DIODE 11V 18.2V PLAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    11V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    18.2V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    12.2V
  • Power - Pulse Peak
    6500W (6.5kW)
  • Nama lain
    1086-13541-MIL
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    358A