Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MXPLAD6.5KP120AE3
Permintaan Quote
Melayu
MXPLAD6.5KP120AE3
  • Nombor Bahagian
    MXPLAD6.5KP120AE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 120V 193V PLAD
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    120V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    193V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    133V
  • Saluran satu arah
    1
  • Power - Pulse Peak
    6500W (6.5kW)
    Nonstandard SMD
  • Nama lain
    1086-13544-MIL
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    33.6A