Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MXPLAD6.5KP14CA
Permintaan Quote
Melayu
MXPLAD6.5KP14CA
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MXPLAD6.5KP14CA
  • Penerangan
    TVS DIODE 14V 23.2V PLAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    14V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    23.2V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    15.6V
  • Power - Pulse Peak
    6500W (6.5kW)
  • Nama lain
    1086-13561-MIL
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    280A
  • Kemuatan @ Frequency
  • Saluran dwiarah
    1
  • aplikasi
    General Purpose
MXPLAD6.5KP14CAE3
MXPLAD6.5KP14CAE3
Penerangan: TVS DIODE 14V 23.2V PLAD