Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MXPLAD6.5KP150CA
Permintaan Quote
Melayu
MXPLAD6.5KP150CA
  • Nombor Bahagian
    MXPLAD6.5KP150CA
  • Penerangan
    TVS DIODE 150V 243V PLAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    150V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    243V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    167V
  • Power - Pulse Peak
    6500W (6.5kW)
  • Nama lain
    1086-13565-MIL
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    26.7A