Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MXSMCJLCE120A
Permintaan Quote
Melayu
5942067Image MXSMCJLCE120A.Microsemi
MXSMCJLCE120A
  • Nombor Bahagian
    MXSMCJLCE120A
  • Penerangan
    TVS DIODE 120V 193V DO214AB
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    120V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    193V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    133V
  • Saluran satu arah
    1
  • Power - Pulse Peak
    1500W (1.5kW)
  • Nama lain
    1086-14677-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    7.8A
  • Kemuatan @ Frequency
    90pF @ 1MHz