Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MXSMCJLCE12AE3
Permintaan Quote
Melayu
2573432Image MXSMCJLCE12AE3.Microsemi
MXSMCJLCE12AE3
  • Nombor Bahagian
    MXSMCJLCE12AE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    12V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    19.9V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    13.3V
  • Saluran satu arah
    1
  • Power - Pulse Peak
    1500W (1.5kW)
  • Nama lain
    1086-14680-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    75A
  • Kemuatan @ Frequency
    100pF @ 1MHz