Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MXSMLJ170CAE3
Permintaan Quote
Melayu
6815697Image MXSMLJ170CAE3.Microsemi Corporation
MXSMLJ170CAE3
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MXSMLJ170CAE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 170VWM 275VC DO214AB
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    189V
  • Voltan - pecah-lampau
    1
  • Voltan - Breakdown (Min)
    170V
  • Voltan - Breakdown
    DO-214AB
  • Jenis
    Zener
  • Siri
    Military, MIL-PRF-19500
  • Rosh Status
    Bulk
  • Ripple Semasa - Kekerapan Rendah
    General Purpose
  • Perlindungan Talian kuasa
    3000W (3kW)
  • Power - Pulse Peak
    11A
  • polarisasi
    DO-214AB, SMC
  • Nama lain
    1086-14994-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Nombor Bahagian pengilang
    MXSMLJ170CAE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 170VWM 275VC DO214AB
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    275V