Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > MXSMLJ18CAE3
Permintaan Quote
Melayu
1988623Image MXSMLJ18CAE3.Microsemi Corporation
MXSMLJ18CAE3
  • Nombor Bahagian
    MXSMLJ18CAE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    20V
  • Voltan - pecah-lampau
    1
  • Voltan - Breakdown (Min)
    18V
  • Voltan - Breakdown
    DO-214AB
    Military, MIL-PRF-19500
  • Rosh Status
    Bulk
  • Ripple Semasa - Kekerapan Rendah
    General Purpose
  • Perlindungan Talian kuasa
    3000W (3kW)
  • Power - Pulse Peak
    102.8A
  • polarisasi
    DO-214AB, SMC
  • Nama lain
    1086-15002-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Nombor Bahagian pengilang
    MXSMLJ18CAE3
  • Penerangan
    TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    29.2V