Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > LLS2G681MELC
Permintaan Quote
Melayu
3876987Image LLS2G681MELC.Nichicon
LLS2G681MELC
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    LLS2G681MELC
  • Penerangan
    CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Siri
    LLS
  • Ripple Current @ Low Frequency
    3.1A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    4.433A @ 50kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    35 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.969" (50.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    680µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    680µF