Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > LLS2V102MELC
Permintaan Quote
Melayu
6403578Image LLS2V102MELC.Nichicon
LLS2V102MELC
  • Nombor Bahagian
    LLS2V102MELC
  • Penerangan
    CAP ALUM 1000UF 20% 350V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    350V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    3.6A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    5.148A @ 50kHz
  • Nama lain
    LLS2V102MELC-ND
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    35 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    2.047" (52.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    1000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    1000µF