Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > QAP2E335KRP
Permintaan Quote
Melayu
6779741Image QAP2E335KRP.Nichicon
QAP2E335KRP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    QAP2E335KRP
  • Penerangan
    CAP FILM 3.3UF 10% 250VDC AXIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    250V
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±10%
  • penamatan
    PC Pins
  • Saiz / Dimensi
    0.890" W, 0.508" T x 1.378" L (22.60mm, 12.90mm x 35.00mm)
  • Siri
    QAP
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Penerangan terperinci
    3.3µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Axial
  • kemuatan
    3.3µF