Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > QAP2G105JRP
Permintaan Quote
Melayu
908521
QAP2G105JRP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    QAP2G105JRP
  • Penerangan
    CAP FILM 1UF 5% 400VDC AXIAL
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    400V
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±5%
  • penamatan
    PC Pins
  • Saiz / Dimensi
    0.764" W, 0.441" T x 1.378" L (19.40mm, 11.20mm x 35.00mm)
  • Siri
    QAP
  • penilaian
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Lead Jarak
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Penerangan terperinci
    1µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Axial
  • kemuatan
    1µF