Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > TVX2E220MCD
Permintaan Quote
Melayu
5848681Image TVX2E220MCD.Nichicon
TVX2E220MCD
  • Nombor Bahagian
    TVX2E220MCD
  • Penerangan
    CAP ALUM 22UF 20% 250V AXIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    250V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.512" Dia x 1.102" L (13.00mm x 28.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    140mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    224mA @ 10kHz
  • Nama lain
    TVX2E220MCD-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Penerangan terperinci
    22µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    22µF