Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > TVX2E2R2MAD
Permintaan Quote
Melayu
6974073Image TVX2E2R2MAD.Nichicon
TVX2E2R2MAD
  • Nombor Bahagian
    TVX2E2R2MAD
  • Penerangan
    CAP ALUM 2.2UF 20% 250V AXIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    250V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.315" Dia x 0.669" L (8.00mm x 17.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    23mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    43.2mA @ 10kHz
  • Nama lain
    TVX2E2R2MAD-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Penerangan terperinci
    2.2µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    2.2µF