Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UBT1C471MPD8
Permintaan Quote
Melayu
UBT1C471MPD8
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
600+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    UBT1C471MPD8
  • Penerangan
    CAP ALUM 470UF 20% 16V THRU HOLE
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    16V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Siri
    UBT
  • Ripple Current @ Low Frequency
    472.5mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    945mA @ 100kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Pengilang Standard Lead Time
    25 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 125°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.709" (18.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C
  • kemuatan
    470µF