Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UBT1E101MPD8
Permintaan Quote
Melayu
UBT1E101MPD8
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    UBT1E101MPD8
  • Penerangan
    CAP ALUM 100UF 20% 25V THRU HOLE
  • Voltan - Rated
    25V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    250mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    500mA @ 100kHz
    Radial, Can
  • Nama lain
    UBT1E101MPD8-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Pengilang Standard Lead Time
    24 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 125°C
  • Lead Jarak
    0.138" (3.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.532" (13.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
  • kemuatan
    100µF