Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UBT2C220MPD1TD
Permintaan Quote
Melayu
5655201Image UBT2C220MPD1TD.Nichicon
UBT2C220MPD1TD
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    UBT2C220MPD1TD
  • Penerangan
    CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    160V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Siri
    UBT
  • Ripple Current @ Low Frequency
    115mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    207mA @ 100kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    25 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 125°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    22µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
  • kemuatan
    22µF