Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UBT2C330MPD8TD
Permintaan Quote
Melayu
UBT2C330MPD8TD
  • Nombor Bahagian
    UBT2C330MPD8TD
  • Penerangan
    CAP ALUM 33UF 20% 160V THRU HOLE
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    160V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    154mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    277.2mA @ 100kHz
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    24 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 125°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    33µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
  • kemuatan
    33µF
  • aplikasi
    Automotive
UBT2C680MHD1TO
UBT2C680MHD1TO
Penerangan: CAP ALUM 68UF 20% 160V RADIAL
Pengilang: Nichicon
UBT2C330MPD
UBT2C330MPD
Penerangan: CAP ALUM 33UF 20% 160V RADIAL
Pengilang: Nichicon
UBT2C330MPD8
UBT2C330MPD8
Penerangan: CAP ALUM 33UF 20% 160V THRU HOLE